Papildomos paslaugos

Stovyklavimas

„Hille“ siūlome patirti tikrą gamtos skonį! Šalia komplekso įsikūrusioje aikštelėje galima saugiai įsikurti: Pasistatyti palapinę; Kiekvienas stovyklautojas gali naudotis virtuvės įranga, elektros lizdu, tualetais bei dušu.

Paslaugos kaina

Kaina vienam asmeniui

(suaugęs/vaikas)

2 / 1€

Palapinės vieta

4€

Automobilio parkavimas

2€

„Hillo“ kompleksas yra pritaikytas žmonėms su negalia – įrengti specialūs įvažiavimai.

Irklentės

Tauragnai garsėja ne tik giliausiu ežeru, tačiau ir jų gausa. „Hille“ siūlome naujos kartos pripučiamas irklentes, kurias nusinešti iki netoliese esančio ežero nebus sunku. Kiekvienam norinčiam plaukti su irklente bus pravedamas saugumo instruktažas bei bus duodama liemenė bei vandeniui atspari kuprinė.

Paslaugos kaina

Pirma valanda

10€

Kitos valandos

5€

Dienai

25€

„Hillo“ kompleksas yra pritaikytas žmonėms su negalia – įrengti specialūs įvažiavimai.

Šiaurietiško ėjimo lazdos

Mes jums ne tik skirsime šiaurietiško ėjimo lazdas ar pravesime instruktažą, bet ir mūsų komplekso specialistai rekomenduos geriausius ir vaizdingiausius pačių išbandytus takelius.

Paslaugos kaina

Ėjimas su gidu

5€ / asm.

Dviračiai

Po vaizdingas Tauragnų apylinkes rekomenduojame važinėti su dviračiu. Komplekse esančiais dviračiais patogu važiuoti tiek miestelyje, tiek šalia jo įrengtais dviračių takais. Mūsų komplekso specialistai rekomenduos geriausius maršrutus.

Paslaugos kaina

Valanda

3€

Dienai

12€

Futbolo aikštynas

Šalia komplekso esančiuose aikštynuose galima sportuoti nemokamai. Užsiimti mėgstama sportine veikla galite tam pritaikytame stadione.

Paslaugos kaina

Nemokamai